ДОМА

Champions League - Europa League

 1/4 финалните натпревари од Лигата на Шампиони и 1/8 финалните натпревари од Лига Европа проследете ги во одлична спортска атмосфера во The Gallery Café

● Вторник (21:00) - 09.04.2019 - ✰ Ливерпул - Порто
● Вторник (21:00) - 09.04.2019 - ✰ Тотенхем - Манчестер Сити ● Среда (21:00) - 10.04.2019 - ✰ Ајакс - Јувентус
● Среда (21:00) - 10.04.2019 - ✰ Манчестер Ј. - Барселона ● Четврток (21:00) - 11.04.2019 - ✰ Арсенал - Наполи
● Четврток (21:00) - 11.04.2019 - ✰ Бенфика - Ајнтрахт Ф. ✰ Пакет Хајнекен 4 + 1 ✔
✰ Пакет Лаваца + Цедевита ✔
✰ Пакет Лаваца + Кокта ✔
✰ Пакет Лаваца + Монин ✔
✰ Пакет Лаваца + Нектар ✔ Резервации на 072/ 535-353 ✔

 

 

  • Hits: 3789